Holiday Inn Cancún – Arenas ****

 

Holiday Inn Cancún Arenas - hotel s okouzlující atmosférou - je umístěn na jedné z nejbělejších a nejvíce ceněných pláží Cancunu. Tento all inclusive hotel, obklopený tropickou zahradou, nabízí velice příjemné ubytování - všechny pokoje jsou s výhledem buď na Karibik nebo na lagunu. Nachází se jen kousek od nepřeberného množství zajímavostí, atrakcí a nákupních zón, které Cancun nabízí.

 

Ubytování:

Všechny pokoje s výhledem na Karibik nebo na lagunu, připojení na internet, vysoušeč vlasů, trezor, žehlička a žehlící prkno, kabelová TV, "voice mail" systém, kávovar.

 

Stravování:

2 restaurace a 1 snack bar

2 bary

 

All inclusive plán zahrnuje:

Ubytování, stravování (snídaně, obědy a večeře - formou bufetu, svačiny podávané vedle bazénu), gurmánská restaurace (nutná rezervace), "room servis" (omezené menu), neomezené množství nápojů místní výroby, nemotorizované vodní sporty, animační programy, dětský koutek, tělocvična, konferenční místnost, spropitné a taxy.

 

Ceny již od 67,- USD / os. / noc ve dvoulůžkovém pokoji s programem All inclusive


arenascancunhotel_1
arenascancunhotel_2
arenascancunhotel_3
arenascancunhotel_4
arenascancunhotel_5
arenascancunhotel_6
AKTUÁLNĚ
PŘIPRAVUJEME

Dočasnou absenci cestování využíváme k přípravě na další zimní období.
Poznávací okruhy pro cestovatele a neposedné, hotely u moře pro ty, kteří chtějí odpočívat. Nové, atraktivní ceny pro oblast Karibiku.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi!

Hotel Dreams Huatulco*****
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
194852