Hotel Dos Playas **+

 

Dos Playas je finančně výhodný hotel umístěný na jedné z nejlepších pláží v srdci hotelové zóny Cancunu, jen pár minut od nejlepších diskoték, restaurací a nákupních středisek, kousek od hlavního přístavu, odkud vyplouvají výletní lodě.

Dovolená v Cancunu neznamená, že musíte utratit "mraky" peněz za ubytování. Dos Playas je ekonomický hotel s dostupnými cenami, proto ušetřete své peníze a investujte je do "atrakcí", které Vám letovisko Cancun nabízí.

Přestože se hotel řadí mezi ty levnější, pyšní se nejen příjemným přátelským personálem i kvalitními službami.

 

Restaurace a bary

Restaurace El Pescador - snídaně, obědy, večeře a svačiny - mezinárodní pokrmy ve stylu bufetu od 10:00 do 23:00 hod.

Restaurace Guacamayas - není zahrnuto do Club plánu

Snack bar - svačiny

Bar u bazénu

 

Ubytování

113 klimatizovaných pokojů s výhledem na oceán nebo do zahrady, kabelová TV, rádio, telefon, sprcha, WC.

 

Vybavení hotelu

pláž s úchvatným výhledem na záliv, několik zahrad, bazén, obchod s tabákem a dárkovými předměty, 2 tenisové kurty, lékařská služba, čistírna, baby sitting, trezor na recepci, cestovní kancelář, půjčovna aut.

 

Club plán zahrnuje

snídani, oběd, večeři, svačiny a nápoje domácí výroby od 10:00 do 23:00 hod., vybavení pro nemotorizované vodní sporty, poplatky a taxy.

 

Ceny již od 49,- USD / os. / noc ve dvoulůžkovém pokoji s programem All inclusive

Přesun z Cancun International Airport – 20 minut

AKTUÁLNĚ
Pro vstup do Mexika stačí kromě imigračního formuláře vyplnit „Dotazník pro identifikaci rizikových faktorů u cestujících“ na následujícím odkazu:

https://afac.hostingerapp.com

V Mexiku jsou otevřena muzea, pláže, archeologické zóny, hotely a restaurace.  Vše za podmínek dodržování hygienických zásad.

Proto stále aktualizujeme aktualizujeme poznávací okruhy pro cestovatele a hotely u moře pro ty, kteří chtějí odpočívat. Aktuálně máme nové, až o 35% nižší ceny pro oblast Karibiku.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi a volejte pro nejlepší nabídku!

Hotel Dreams Huatulco*****
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
226224