Park Royal Cozumel ***** (ostrov Cozumel)

 

Park Royal Cozumel je "All Inclusive" resort - 10 ti poschoďová budova se stavebními prvky v Mayském stylu s bujnou a dobře udržovanou zahradou všude okolo a s velkým bazénem. Privátním podchodem se dostanete na pláž s malou jeskyní. Pokud si přejete strávit zaslouženou dovolenou příjemným způsobem, cestovat s rodinou či přáteli, užít si bezpočet atrakcí, které Cozumel nabízí svým návštěvníkům nebo pokud chcete jednoduše ležet na pláži a tiše relaxovat, Park Royal Cozumel je tím ideálním místem.

Hotel leží jen 5 minut od centra města a pouze 10 minut od letiště. Je situován u jedné z hlavních částí korálových útesů, které Cozumel proslavily po celém světe, a velmi blízko od Puerta Maya, mezinárodního přístavu, kam připlouvají nejkrásnější zaoceánské parníky.

 

Vybavení hotelu

Beach Club, veliký plavecký bazén, bazén pro děti s tobogánem, 3 osvětlené tenisové kurty, obchod s potápěčskými potřebami, fitness centrum, dětský klub, prádelna, bezpečnostní schránky (na recepci), noční zábava, animační program, funkční místnost (pro školení, divadlo, koktejly, společenské večery...)

 

Ubytování

143 prostorných a pohodlných pokojů:

- 1 "king size bed" (v 69 pokojích) nebo 2 "twin beds" (v 74 pokojích), klimatizace, satelitní TV, telefon s přímou volbou, plně vybavená koupelna, soukromý balkón

- většina pokojů má výhled na oceán, ostatní pokoje mají napůl výhled na oceán a na zahradu s bazénem

 

Stravování

ve 3 restauracích a "Snack barech", nápoje domácí výroby ve 3 barech

 

Vodní sporty a jiné aktivity

vodní aerobik, ukázková lekce potápění, vodní pólo, windsurfing, kajaky, tenis, stolní tenis, bingo, cyklistické výlety, tělocvična, zábavné soutěže, plážový volejbal (nemotorizované vodní sporty jsou zahrnuty v All inclusive programu, za motorizované vodní sporty se platí)

 

Dětský klub

hotel organizuje každodenní program pro děti od 4 do 12ti let, který je zaměřen na uměleckou a řemeslnou dovednost, naučné hry, sporty, divadlo, plážové hry, promítání atd.

 

All inclusive plán zahrnuje

ubytování, "všechna" jídla, neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů domácí výroby, animační programy, nemotorizované vodní sporty, veškeré poplatky a taxy.

 

Ceny již od 98,- USD / os. / noc ve dvoulůžkovém pokoji s programem All inclusive

parkroyalcozumel_1
parkroyalcozumel_2
parkroyalcozumel_3
parkroyalcozumel_4
parkroyalcozumel_5
parkroyalcozumel_6
parkroyalcozumel_7
parkroyalcozumel_8
parkroyalcozumel_9
AKTUÁLNĚ
Pro vstup do Mexika stačí kromě imigračního formuláře vyplnit „Dotazník pro identifikaci rizikových faktorů u cestujících“ na následujícím odkazu:

https://afac.hostingerapp.com

V Mexiku jsou otevřena muzea, pláže, archeologické zóny, hotely a restaurace.  Vše za podmínek dodržování hygienických zásad.

Proto stále aktualizujeme aktualizujeme poznávací okruhy pro cestovatele a hotely u moře pro ty, kteří chtějí odpočívat. Aktuálně máme nové, až o 35% nižší ceny pro oblast Karibiku.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi a volejte pro nejlepší nabídku!

Hotel Dreams Huatulco*****
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
226210