The Royal Playa del Carmen*****

Opravený a renovovaný „Adults Only“ (jen pro dospělé) hotel Royal Playa del Carmen je jedním z nejzdařilejších rezortů na Riviera Maya. Hosté objeví přímo explozi luxusu za každým rohem – vše v atmosféře ležérní elegance. Resort se může pochlubit výbornou polohou přímo u pláže, pouhých pár kroků od slavné Páté Avenue s jejími módními kavárnami, nočními podniky, barevnými obchody a lokálními barvami. Interiér resortu je stejně působivý jako jeho honosný exteriér, kde užití textur, látek a přírodních materiálů odráží sofistikovaný přímořský půvab. Bohatost extra prostorných „suites“ (z nichž mnohé jsou s výhledem na moře nebo přímo naproti moři), nádherný nábytek ručně vyráběný místními řemeslníky, prostorné mramorové koupelny, zařízené terasy a řada unikátních výjimečných drobností zajišťuje zážitek, který přesahuje luxus pro náročné hosty.


Ubytování

Royal Junior Suite: klimatizace, koupelna / WC, vysoušeč vlasů, vířivka, TV s 29' obrazovkou, DVD/CD přehrávač, žehlicí prkno/žehlička, kávovar, trezor, pravidelně doplňovaný minibar, „magic box“ pro diskrétní servírování jídla a nápojů hotelovou službou, telefon a balkon nebo terasa.

Typy pokojů:
Royal Junior Suite
Royal Junior Suite Ocean View
Royal Junior Suite Swim-Up Ocean View
Royal Master One Bedroom Suite Ocean View
Royal Junior Suite Oceanfront
Royal Junior Suite Beachfront Walk-Out
Royal Junior Suite Swim-Up Beachfront (before RJ)
Royal Master One Bedroom Suite Oceanfront
Royal Presidential Suite Ocean View with Private Pool

 All Inclusive

Snídaně, oběd a večeře ve všech restauracích
Snacky a lehké občerstvení ve VIP lounge (24 hodin denně) a v dalších barech
Alkoholické a nealkoholické nápoje (24 hodin denně) kromě archivních vín a destilátů (za příplatek)
Odborné ochutnávky vín a tequily s výkladem sommeliéra
Pokoje vyšší kategorie: golf zdarma (hrací časy podle obsazenosti hřiště po 11. hod., hřiště Trent Jones v Cancúnu – nezahrnuje transfer na hřiště)
Fitness centrum, úvodní lekce potápění v bazénu, tenisové kurty, volejbal, biliár, stolní hry, šipky
Hydroterapie ve spa centru
WiFi v celém areálu

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, 6 restaurací (karibská, asijská, mexická, gurmánská, mezinárodní, španělská), 6 barů, kadeřnictví, butiky a společenská místnost s velkoplošnými plazmovými TV, 2 bazény, terasa na slunění a bar u bazénu.

Pláž

Hotel leží přímo u dlouhé písečné pláže.

Wellness

Masáže (možnost masáže i na pokoji)

Temazcal – původní předkolumbovské procedury

Shiatsu – orientální masáže

Hotel akceptuje pouze klienty starší 16 let!

AKTUÁLNĚ
V Mexiku zažívají zvýšený zájem turistů domácích i zahraničních.

Proto stále hledáme nová, neotřelá místa pro poznávací okruhy a zajímavé hotely u moře pro ty, kteří chtějí odpočívat. Aktuálně máme nové, až o 25% nižší ceny pro oblast Karibiku.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi a napište si o nejlepší nabídku!

Hotel Dreams Huatulco*****
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
264116