Catalonia Playa Maroma ****

 

Hotel Catalonia Riviera Maya se nachází na pláži Punta Maroma, která je považována za jednu z nejkrásnějších v Karibiku. Je to místo obklopené typickými yukatánskými manglovníky, místo, kde prožijete dovolenou snů.

Tento hotel byl navržen pro ty z Vás, kteří si chtějí užít pobyt se vším všudy - provozovat nejrůznější sporty a aktivity a zároveň si vychutnat delikatesy z nepřeberného množství pokrmů z programu All inclusive. Tým profesionálů je připraven zajistit legraci a zábavu nejrůznějšího druhu, a to pro všechny generace!

 

Ubytování:

376 pokojů - všechny s balkónem nebo terasou, klimatizací, telefonem s přímým voláním, kompletně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů, kabelovou TV, mini chladničkou a trezorem.

 

Restaurace

Pajarito - restaurace s mezinárodními jídly, snídaně, oběd a večeře

Tío Pedro - pouze večeře dle jídelního lístku - mexická jídla, nutná rezervace

Tortuga - bufet / gril - uprostřed dne, středomořské speciality - večeře (dle jídelního lístku, nutná rezervace)

Terraza - restaurace, která není zahrnuta do programu all inclusive, speciality z plodů moře, pouze večeře dle jídelního lístku

 

Bary

Snack Bar - rychlý oběd vedle bazénu

Lobby Bar - lobby bar otevřený 24 hod. denně vedle lobby

Disco Bar - otevřený od půlnoci do 2 hod.

 

Vybavení a služby hotelu

hotelová pláž, tělocvična venkovní bazén, sportovní aktivity, tenisový kurt, dětský koutek, zábavný den a noc, obchody, prádelna, půjčovna aut, vodní sporty, masáže, sauna.

 

All inclusive plán zahrnuje

Ubytování v pokoji s balkónem nebo terasou, snídani, oběd, večeři a svačinu, neomezené množství alkoholických i nealkoholických nápojů domácí výroby (kromě restaurace La Terraza), sportovní aktivity ("nemotorizované" vodní sporty, kajaky, aerobik, aqua aerobik, vodní pólo, plážový volejbal, stolní tenis, lukostřelba, tenis), večerní živá vystoupení v hotelovém divadle, tělocvičnu, dětský koutek se školeným personálem, veškeré spropitné a taxy.

 

Ceny již od 81,- USD / os. / noc ve dvoulůžkovém pokoji s programem All inclusive

hotelcataloniaplaya_1
hotelcataloniaplaya_10
hotelcataloniaplaya_11
hotelcataloniaplaya_12
hotelcataloniaplaya_2
hotelcataloniaplaya_3
hotelcataloniaplaya_4
hotelcataloniaplaya_5
hotelcataloniaplaya_6
hotelcataloniaplaya_7
hotelcataloniaplaya_8
hotelcataloniaplaya_9
AKTUÁLNĚ
V Mexiku zažívají zvýšený zájem turistů domácích i zahraničních.

Proto stále hledáme nová, neotřelá místa pro poznávací okruhy a zajímavé hotely u moře pro ty, kteří chtějí odpočívat. Aktuálně máme nové, až o 25% nižší ceny pro oblast Karibiku.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi a napište si o nejlepší nabídku!

Hotel Dreams Huatulco*****
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
264136