Catalonia Riviera Maya ****

Hotel Catalonia Riviera Maya se nachází v srdci Riviera Maya, přímo na soukromé pláži klidného prostředí Puerto Aventuras - 15 min jízdy z Playa del Carmen a 80 km z mezinárodního letiště v Cancunu.

Bílé písčité pláže, krystalově čistá voda, přístav s restauracemi a bary stejně jako 9-ti jamkové golfové hřiště dělají Puerto Aventuras místem, které vyniká, místem, kde naleznete pravý nefalšovaný Karibik.

Ubytování:

328 komfortních pokojů v mexicko - karibském stylu umístěné ve 3 nebo 4 patrových budovách nebo vilkách, vybavené 1 "king size" postelí nebo 2 dvoulůžkovými postelemi, klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (za extra příplatek), koupelnou se sprchou, vanou a vysoušečem vlasů.

Restaurace

La Brisa - bufet s mezinárodními jídly, tématické večeře

Bellavista - pouze večeře dle jídelního lístku - italské speciality

El Mercado - bufet s mezinárodními jídly, tématické večeře, klimatizovaná místnost

Los Alebrijes - pouze večeře dle jídelního lístku - mexické speciality

Bamboleo - snack bar & gril

La Creperie - palačinkové a zmrzlinové speciality, otevřeno pouze večer

Bary

El Abuelo - lobby bar

Margaritas - bar u bazénu

Bamboleo - snack bar

La Terraza - bar s výhledem

La Piňata - diskotéka / bar

Looky Bar - plážový bar

Tequila bar - bar u bazénu

Vybavení a služby hotelu

5 bazénů včetně brouzdaliště pro děti, 6 restaurací, 7 barů, diskotéka, fitness centrum, 2 tenisové kurty a dětský klub pro děti od 4 do 12-ti let.

FOTOGALERIE

All inclusive plán zahrnuje

Ubytování v pokoji s balkónem nebo terasou, snídani, oběd, večeři a svačinu formou bufetu nebo v restauraci dle jídelního lístku, neomezené množství alkoholických i nealkoholických nápojů domácí výroby, sportovní aktivity ("nemotorizované" vodní sporty, šnorchlování, windsurfing, lodičky, kajaky, šlapadla, aerobik, aqua aerobik, vodní pólo, plážový a "pool" volejbal, stolní tenis, basketbal, lukostřelba, kola, tenis (pouze přes den), úvodní lekci potápění v hotelovém bazénu, fitness centrum), diskotéka, večerní živá vystoupení v hotelovém divadle, tématické večery se soutěžemi a cenami, multifunkční kurt, dětský koutek, denní "shuttle" do Playa del Carmen a veškeré spropitné a taxy. Pro novomanžele láhev vína a koš s ovocem zdarma.

 

Ceny již od 89,- USD / os. / noc ve dvoulůžkovém pokoji s programem All inclusive

BAR TERRAZA
Lobby hotelu
Pláž
Pokoj_GardenViewRoom_Poolview
Pokoj_Privileged Superior OV
Pure Bar Chill
Restaurace Mercado
RESTAURANT BELLAVISTA
Tapas Terrace
Zahrada
AKTUÁLNĚ
V Mexiku zažívají zvýšený zájem turistů domácích i zahraničních.

Proto stále hledáme nová, neotřelá místa pro poznávací okruhy a zajímavé hotely u moře pro ty, kteří chtějí odpočívat. Aktuálně máme nové, až o 25% nižší ceny pro oblast Karibiku.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi a napište si o nejlepší nabídku!

Hotel Dreams Huatulco*****
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
259338