Hotel Akumal Beach Resort****

 

Hotel je umístěn v srdci "Riviera Maya" na 1 km dlouhé pláži s bílým pískem, která přímo svádí k ranním procházkám nebo "joggingu". V kombinaci s tyrkysově modrou vodou Vám Akumal Beach Resort zajistí dovolenou snů. Fantastická poloha hotelu dovolí klientům snadno navštívit taková místa, jako jsou Puerto Aventuras Golf Club, přírodní akvárium Xel-Ha a bezpočet nádherných jeskyň.

 

Ubytování:

241 pokojů s balkónem nebo patiem, z toho

73 pokojů je umístěno ve 4poschoďových budovách, mají výhled na oceán a do zahrady

168 pokojů je umístěno v oddělených 3poschoďových budovách, všechny mají výhled na oceán

 

Riviera Rooms

1 "king size" postel nebo 2 dvoulůžkové postele, vlastní klimatizace, stropní ventilátor, telefon s přímou volbou, satelitní TV, koupelna se sprchou, vysoušečem vlasů a trezorem.

 

Akumal Rooms

tzv. "beach front" pokoje, nachází se v budovách, které jsou paralelně s oceánem.

1 "king size" postel nebo 2 dvoulůžkové postele, klimatizace, stropní ventilátor, telefon s přímou volbou, satelitní TV, koupelna se sprchou, vysoušečem vlasů a trezorem.

 

Restaurace a bary:

3 restaurace, 4 bary, 1 disco bar

Všechny restaurace jsou umístěny přímo u pláže a zajistí Vám nádherný výhled na moře, zatímco si vychutnáváte snídani, oběd nebo večeři. Rozmazlí Vás nejen nejlepší domácí a mezinárodní kuchyní, ale i elegantním a komfortním prostředím.

 

Sport a zábava:

Aerobic, volejbal, stolní tenis, kulečník, 2 osvětlené tenisové kurty, lekce potápění v bazénu, kajaky, lukostřelba atd., každovečerní zábavní show v hotelovém divadle s občerstvením

Mimo all inclusive: golf, potápění v moři

 

Děti:

Pro děti od 4 do 12-ti let je připraven dětský klub Fun & Sun. Děti se mají možnost zdokonalit v umění a dovednosti, zúčastnit se soutěží ve stavění hradů z písku na pláži, nebo se jen tak cachtat v dětském bazénku.

 

Ostatní služby:

Novinový stánek, obchod se suvenýry, butik, masáže, pronájem auta, nabídka výletů, na objednávku baby sitting, telefon, fax, prádelna, směnárna, konferenční sál, lékařská služba 24 hod. denně, speciální svatební program

 

All inclusive plán zahrnuje:

Uvítací drink, snídaně, obědy, večeře a svačiny, neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů domácí výroby, každodenní společenský program a další aktivity dle vyvěšeného programu, nemotorizované vodní sporty, lekce potápění v bazénu, stolní tenis, plážový volejbal, 2 tenisové kurty, aerobik, aqua aerobik, lukostřelba atd. - viz "Sport a zábava", dětský klub, výuka tance, lehátka a ručníky u bazénu, divadlo, spropitné a taxy.

 

Ceny již od 66,- USD / os. / noc ve dvoulůžkovém pokoji s programem All inclusive


hotelakumal_1
hotelakumal_2
hotelakumal_3
hotelakumal_4
hotelakumal_5
hotelakumal_6
hotelakumal_7
AKTUÁLNĚ
V Mexiku zažívají zvýšený zájem turistů domácích i zahraničních.

Proto stále hledáme nová, neotřelá místa pro poznávací okruhy a zajímavé hotely u moře pro ty, kteří chtějí odpočívat. Aktuálně máme nové, až o 25% nižší ceny pro oblast Karibiku.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi a napište si o nejlepší nabídku!

Hotel Dreams Huatulco*****
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
259362