Eco Tulum resorts & spa

 

Resorty Eco Tulum jsou místem, kde ztratíte pojem o času a prostoru. Jejich společnou filozofií a vizí je život přenesený do jednotlivých lokalit prostřednictvím našich služeb. Třebaže jsou umístěny v různých oblastech, jejich společnou zásadou je poskytovat fyzickou a duševní harmonii na světové úrovni.

 

Resort Azulik

Resort Copal, ceny již od 64,- USD za "cabaňu" a noc - bez stravy!!!

Resort Zahra, ceny již od 32,- USD za "cabaňu" a noc - bez stravy!!!

 

 

stránky hotelu Eco Tulum

AKTUÁLNĚ
V Mexiku zažívají zvýšený zájem turistů domácích i zahraničních.

Proto stále hledáme nová, neotřelá místa pro poznávací okruhy a zajímavé hotely u moře pro ty, kteří chtějí odpočívat. Aktuálně máme nové, až o 25% nižší ceny pro oblast Karibiku.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi a napište si o nejlepší nabídku!

Hotel Dreams Huatulco*****
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
259353