• ACAPULCO • BAHIAS DE HUATULCO •  LOS CABOS • PUERTO VALLARTA

NÁŠ TIP: pobřeží Tichého oceánu

Většina evropanů toto pobřeží zatím ignoruje a míří za odpočinkem ke Karibiku, ale už jen pár dní pobytu na pobřeží Tichého oceánu představuje opravdový balzám pro tělo a duši. Žádný salón krásy není příjemnější a efektivnější. Navíc má v zimních měsících mnohem stabilnější a teplejší klima s téměř 100% garancí slunečného počasí a teplou vodou 26°C. Mohutný příboj a západy slunce dostanou každého!

Přeneste se z ušmudlané zimy do sluncem zalitého Mexika. Vybrali jsme pro vás nejzajímavější místa a hotely na mexickém pobřeží Tichého oceánu, kde je garance teplého a slunečného počasí, nádherné přírody, příjemných lidí a vynikající kuchyně.

Cestu tam si můžete zpestřit zastávkou v největším městě severní Ameriky Mexico City poznáváním hlavních atrakcí s českým průvodcem a potom hurá na pláže vybraného letoviska.

AKTUÁLNĚ
Jak asi nevíte, aktuálně trpí celá karibská oblast mořskými řasami, které otravují koupání a pobyt na pláži.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi! Nyní při včasné rezervaci se slevou 25%

7 krásných dní v hotelu Dreams Huatulco***** od 17.240,-Kč/os
All Inclusive
Nabídka platí pro pobyt do 23.12.2019
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
171855