Acapulco

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tady zábava nikdy nekončí a klidně zde můžete protančit celou noc. Překrásná přírodní zátoka, kde se odehrává většina aktivit je srdcem letoviska světové třídy, ale i v okolí je toho mnoho k vidění. Množství pláží se zlatým či bílým pískem, každá s unikátním charakterem, kde se můžete věnovat slunění, sportovnímu rybolovu, šnorchlování , nebo windsurfingu.

V samotném městě je atrakcí pevnost San Diego Fort z roku 1617, která chránila přístav před piráty a v okolních ulicích množství skvělých restaurací.

Vyhlášená golfová hřiště, tenis, projížďky na koních, býčí zápasy a samozřejmě nákupy v moderních centrech Acapulka. Acapulco je vibrující letovisko, které nabíne i klid a pohodu,  pokud ji hledáte.

TIP: Večer za vyhlášeným nočním životem. Začít můžete světově proslulou La Quebrada u představení "clavadistas" - mladých mužů, kteří se vrhají do mořských vln  z téměř 30ti metrových útesů.

 

Speciální letní nabídka
Využijte výrazné slevy až 40% pro pobyt v luxusních hotelích AM Resorts, na zimní měsíce až do konce dubna! Volejte nebo pište pro konkrétní nabídku a cestujte s námi na mexickou Riviera Maya.
Sleva platí při rezervaci do 15. prosince 2018.
Hotel Zoetry*****
Isla Mujeres, Mexiko
Celou nabídku hotelů v akci najdete v sekci Luxus Line
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
141964