Puerto Vallarta

Toto pitoreskní přístavní město, jako z mexické pohádky se nachází na rozhraní států Jalisco a Nayarit. Dlážděné ulice, bílé fasáda domů a cihlové tašky na střechách utváří příjemná náměstí kolem největšího mexického přírodního zálivu Banderas, který je ukotven fascinujícími skalnatými útesy prudce stoupajícími z oceánu. 160km pobřeží, nekonečné pláže a odlehlé zátoky obklopené horami dává jen malou představu o možnostech tohoto oblíbeného letoviska. Špičkové umělecké galerie a úžasná biodiverzita okolní přírody zaručuje příjemné vyžití každého návštěvníka.

TIP: Výlet do kraje Tequila k ochutnávce pravé mexické kořalky s přenocováním ve Guadalajara

HYATT ZIVA Puerto Vallarta

 

Zastrčený na samotě tropického ráje na nedotčené pláži Las Estacas, ohromující Hyatt Ziva Puerto Vallarta nabízí bezkonkurenční all-inclusive služby a aktivity pro hosty všech věkových kategorií v jednom z nejznámějších měst na tichomořském pobřeží Mexika. Ať už je to dech beroucí „nekonečný“ bazén přímo na pláži, nebo podmanivá moderní architektura, tento uvolněný a sofistikovaný resort je svěží nový pohled na nadčasový mexický požitek. Od totální relaxace poskytované v přímořských lázních Vita Mar po živý tep noční zábavy, neexistuje žádný nedostatek legrace ať už během dne, nebo noci.

 

 

http://www.playaresorts.com/Hyatt-Ziva-Puerto-Vallarta

Z akční nabídky
Využijte výrazné slevy až 25 % pro pobyt v kvalitních hotelích AM Resorts, na letní měsíce až do konce srpna! Volejte nebo pište pro konkrétní nabídku a cestujte s námi na mexickou Riviera Maya.
Sleva platí při rezervaci do 30. června 2019.
7 krásných dní v hotelu Dreams Tulum***** od 17.190,-Kč/os
All Inclusive
Celou nabídku hotelů v akci najdete v sekci Luxus Line
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
167201