Puerto Vallarta

Toto pitoreskní přístavní město, jako z mexické pohádky se nachází na rozhraní států Jalisco a Nayarit. Dlážděné ulice, bílé fasáda domů a cihlové tašky na střechách utváří příjemná náměstí kolem největšího mexického přírodního zálivu Banderas, který je ukotven fascinujícími skalnatými útesy prudce stoupajícími z oceánu. 160km pobřeží, nekonečné pláže a odlehlé zátoky obklopené horami dává jen malou představu o možnostech tohoto oblíbeného letoviska. Špičkové umělecké galerie a úžasná biodiverzita okolní přírody zaručuje příjemné vyžití každého návštěvníka.

TIP: Výlet do kraje Tequila k ochutnávce pravé mexické kořalky s přenocováním ve Guadalajara

HYATT ZIVA Puerto Vallarta

 

Zastrčený na samotě tropického ráje na nedotčené pláži Las Estacas, ohromující Hyatt Ziva Puerto Vallarta nabízí bezkonkurenční all-inclusive služby a aktivity pro hosty všech věkových kategorií v jednom z nejznámějších měst na tichomořském pobřeží Mexika. Ať už je to dech beroucí „nekonečný“ bazén přímo na pláži, nebo podmanivá moderní architektura, tento uvolněný a sofistikovaný resort je svěží nový pohled na nadčasový mexický požitek. Od totální relaxace poskytované v přímořských lázních Vita Mar po živý tep noční zábavy, neexistuje žádný nedostatek legrace ať už během dne, nebo noci.

 

 

http://www.playaresorts.com/Hyatt-Ziva-Puerto-Vallarta

AKTUÁLNĚ
V Mexiku zažívají zvýšený zájem turistů domácích i zahraničních.

Proto stále hledáme nová, neotřelá místa pro poznávací okruhy a zajímavé hotely u moře pro ty, kteří chtějí odpočívat. Aktuálně máme nové, až o 25% nižší ceny pro oblast Karibiku.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi a napište si o nejlepší nabídku!

Hotel Dreams Huatulco*****
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
259334