Zoetry

Z portfólia hotelů Zoëtry jsme pro vás vybrali Villa Rolandi

Dopřejte si náš program „umění žít“ na Zoëtry Villa Rolandi Isla Mujeres Cancún, luxusní, na samotě, decentně kombinující Endless Privileges® s holistickým wellness, klidem a romantikou. Tato idylka se nachází na exkluzivním ostrově Isla Mujeres, 35 moderně vybavených pokojů s vyhlídkou na oceán, gurmánské stravování, Thalasso Spa, služby luxusní jachty, Bvlgari® toaletní potřeby a velkoryse vybavené apartmány, pouhých 25 minut od pevniny Cancun.

http://www.zoetryresorts.com/mujeres

AKTUÁLNĚ
Vzhledem k situaci COVID 19,  musíte při vstupu do Mexika vyplnit „Dotazník pro identifikaci rizikových faktorů u cestujících“ na následujícím odkazu:

https://afac.hostingerapp.com

Pominul zákaz cestování a i v Mexiku se znovu otevírají muzea, pláže, archeologické zóny, hotely a restaurace.  Vše za podmínky dodržování hygienických zásad.

Proto aktualizujeme poznávací okruhy pro cestovatele a hotely u moře pro ty, kteří chtějí odpočívat. Aktuálně máme nové, o 20% nižší ceny pro oblast Karibiku.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi a volejte pro aktuální nabídku!

Hotel Dreams Huatulco*****
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
198112