Zoetry

Z portfólia hotelů Zoëtry jsme pro vás vybrali Villa Rolandi

Dopřejte si náš program „umění žít“ na Zoëtry Villa Rolandi Isla Mujeres Cancún, luxusní, na samotě, decentně kombinující Endless Privileges® s holistickým wellness, klidem a romantikou. Tato idylka se nachází na exkluzivním ostrově Isla Mujeres, 35 moderně vybavených pokojů s vyhlídkou na oceán, gurmánské stravování, Thalasso Spa, služby luxusní jachty, Bvlgari® toaletní potřeby a velkoryse vybavené apartmány, pouhých 25 minut od pevniny Cancun.

http://www.zoetryresorts.com/mujeres

Z akční nabídky
Využijte výrazné slevy až 25 % pro pobyt v kvalitních hotelích AM Resorts, na letní měsíce až do konce srpna! Volejte nebo pište pro konkrétní nabídku a cestujte s námi na mexickou Riviera Maya.
Sleva platí při rezervaci do 30. června 2019.
7 krásných dní v hotelu Dreams Tulum***** od 17.190,-Kč/os
All Inclusive
Celou nabídku hotelů v akci najdete v sekci Luxus Line
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
167222