Přes 20 let zkušeností

Od začátku roku 1995 se specializujeme na území Mexika. Nepřeberné množství přírodních zajímavostí, historických památek a tisíce kilometrů nádherných pláží nám přišlo víc než dost na to, abychom se na nejvyšší úrovni mohli věnovat ještě dalším zemím.

Avšak naši spokojení zákazníci, kteří se také zamilovali do kouzla Latinské Ameriky, nás dotlačili k rozšíření nabídky o okolní země jako Guatemala, Honduras, Belize, Kostarika, Nikaragua a Panama. Nemáme jim to za zlé :-)

Naší největší motivací k cestám do této části světa je láska k životnímu stylu, strhující historii a exotické krajině, o kterou se rádi s vámi rozdělíme. Dokonalá znalost prostředí je základním předpokladem pro umocnění vašeho cestovatelského zážitku. Individuální programy, námi ověřené hotely a okruhy zajišťujeme bez prostředníků podle vašich požadavků.

Tvůrci originálního programu a průvodci 

Na poznávacích zájezdech vás může doprovodit:

Vít Sojka

Znalost jazyka a prostředí by mělo být pro průvodce samozřejmostí. Nadstandardem je však bezprostřední schopnost  nadchnout ostatní pro místo a okamžik, zábavu či dobré jídlo. Proto se s ním nebudete nudit. Velký přehled, schopnost nahlížet na dění kolem trochu jinak a touha poznávat, zkoušet a ochutnávat stále nové věci z něj dělá ideálního společníka na poznávacích cestách.

Seznam zemí, které navštívil se i přes opakované "povinnosti" stále rozšiřuje: Bolivie, Rusko,Kazachstán, Kuba, Mexiko, USA, Kanada, Havaj, Nepál, Galapágy, Guatemala, Honduras, Nicaragua, Kostarika, Panama, Kolumbie, Ekvádor, Peru, Filipíny, Uganda, Etiopie, Egypt a Izrael.

Milan Štěpánek

Sport mu otevřel dveře do světa. S basketem do Evropy, na lyže do Kazachstánu nebo na Kavkaz. S jídlem roste chuť, a tak je tady plán cesty kolem světa. Že je rok 1989? No a co, zkusit to musíme: Kuba, Mexiko, USA a Kanada.

V nových podmínkách pak pracovně, nebo za poznáním do Austrálie, Nový Zéland, J. Korea, USA, Čína, Belize . Několik desítek cest do Mexika a Guatemaly z něj udělalo skutečného odborníka na tuto oblast a přirozený talent na jazyky mu zpříjemňuje pohyb po španělsky a anglicky mluvících zemích. Nadhled z téměř dvoumetrové výšky jej povznáší nad malicherné problémy a usnadňuje mu řešení zapeklitých situací, které cestování občas přináší.

AKTUÁLNĚ
V Mexiku zažívají zvýšený zájem turistů domácích i zahraničních.

Proto stále hledáme nová, neotřelá místa pro poznávací okruhy a zajímavé hotely u moře pro ty, kteří chtějí odpočívat. Aktuálně máme nové, až o 25% nižší ceny pro oblast Karibiku.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi a napište si o nejlepší nabídku!

Hotel Dreams Huatulco*****
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
259364