Naší specializací je organizace poznávacích cest pro skupiny, nebo individuály. Mexiko, ale i ostatní země Latinské Ameriky jsou příliš zajímavé na to, aby je turista odbyl několika fakultativními výlety z hotelového resortu. Při sestavování individuálních programů můžete těžit z naší zkušenosti a spolehnout se na to, že jejich realizací dostanete možné maximum zážitků. Zajistíme vám hotely na nejlepších místech, dopravu s místním řidičem, pokud o to budete stát a česky mluvícího průvodce, pokud na něj budete mít:-)

Uvedené programy jsou ukázkou možností a lze je prodlužovat, zkracova či kombinovat podle libosti.

 

 


 

 

 

  

Speciální letní nabídka
Využijte výrazné slevy až 28% pro pobyt v luxusních hotelích AM Resorts, na letní a podzimní sezónu. Volejte nebo pište pro konkrétní nabídku a cestujte s námi na mexickou Riviera Maya.
Sleva platí na pobyty do 31. října 2018.
Hotel Zoetry*****
Isla Mujeres, Mexiko
Celou nabídku hotelů v akci najdete v sekci Luxus Line
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
138338