Termíny dalších poznávacích zájezdů

2021

od 02. 07. Velká cesta Mexikem         právě na cestě

od 06. 10. Velká cesta Mexikem   v prodeji

 

 Mexický Karibik bezpečněji a levněji! 

 


Do 31. července 2021 si můžete objednat pobyt v některém z hotelů CATALONIA na pobřeží Riviera Maya na libovolný termín do konce roku 2021 s velkou slevou 40-50%.

V resortech Catalonia možnost PRC testu před cestou zpět.

3 flexi kroky od dovolené snů:

1. LETENKA Praha - Cancun - Praha pravidelnými spoji společností Air France, Lufthansa nebo KLM s možností změny termínu bez dalších poplatků

2. TRANFER letiště - hotel - letiště privátním vozidlem

3. HOTEL - vyberte si jeden z hotelů Catalonia a zvolte počet dní pobytu podle sebe

 

Příklad: 7 nocí pro 2 osoby v 5* Catalonia Royal Tulum s All Inclusive od 55.370,-Kč vč. letecké dopravy a transferů.

 

<

AKTUÁLNĚ
Pro vstup do Mexika stačí kromě imigračního formuláře vyplnit „Dotazník pro identifikaci rizikových faktorů u cestujících“ na následujícím odkazu:

https://afac.hostingerapp.com

V Mexiku jsou otevřena muzea, pláže, archeologické zóny, hotely a restaurace.  Vše za podmínek dodržování hygienických zásad.

Proto stále aktualizujeme aktualizujeme poznávací okruhy pro cestovatele a hotely u moře pro ty, kteří chtějí odpočívat. Aktuálně máme nové, až o 40% nižší ceny pro oblast Karibiku.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi a volejte pro nejlepší nabídku!

Hotel Dreams Huatulco*****
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
217901