VŽDY O KROK NAPŘED

Stále nás hodně baví vracet se s klienty na místa, která za léta už notoricky známe. Vždy ale hledáme nové možnosti a nevynecháme jedinou příležitost, která nám rozšíří obzory a třeba obohatí nabídku pro vás. Posledním takovým počinem byla únorová průzkumná cesta celého poloostrova Baja California, ze kterého jsme dosud znali jen jižní část. Proto jsme začali u hranic s USA ve městě Tijuana a úžasným putováním až k nejjižnějšímu místu, letovisku Cabo San Lucas a zase zpět, jsme během 17ti dní natočili neuvěřitelných 5000Km. VÍCE ZDE

Svítání Bahía de Los Angele


JIŽ BRZY 

od 08. 10. Velká cesta Mexikem  v prodeji do 15. 9.

od 15. 11. Velká cesta Mexikem   nyní s doobsazením ženou

od 19. 11. Kolumbie vyprodáno  

od 24. 11. Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras poslední 4 místa 

    

PRÁVĚ JSME SE VRÁTILI 

21. 03.- 04. 04. Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras   

Pár příjemných dnů v Mexiku na aklimatizaci, pak do Belize na šnorchlování, které všechny nadchlo. Opravdová karibská pohoda! A jízda pokračuje do Guatemaly. Tikal, jako jeden z vrcholů mayské kultury ohromí a uvrhne návštěvníka do posvátného klidu. Několik z nás se pak rozhodlo vyzkoušet Canopy tour v korunách tropických velikánů. Následovaly dva dny strávené ve vodním světě okolo Rio Dulce. Hotel na břehu mohutné řeky a dešťové přeháňky během lodního výletu do Livingstone nám připomnělo, proč je tady tak zeleno i v období vrcholícího sucha. Na skok do Hondurasu za historickou perlou jménem Copán. Putování přes guatemalskou pahorkatinu nás dovedlo k nejkrásnějšímu jezeru světa. Dá se krása změřit a porovnat?  Ne, ta se musí zažít! Končíme v inspirativním městě Antigua, kde si ještě jednou připijeme guatemalským rumem na návrat.

05. 03. - 20. 03. Velká cesta Mexikem

Jarní cestování se skupinou zábavných lidí, kteří si dokáží užít sílu okamžiku. Pro mexičany jsou Velikonoce největším svátkem a přípravy na něj byly všude vidět. Podél pobřeží Tichého oceánu již táhly velryby s mláďaty na sever. Při výletu na moře jsme potkali obrovské hejno delfínů. Byli všude kolem nás. Tento zážitek se nikdy neomrzí! Navíc oproti programu byla návštěva mayského centra v Chicanna. Bez turistů a prodejců suvenýrů jsme si mohli naplno vychutnat nevelký komplex budov, kterým dominuje chrám se vstupem ve formě hadí hlavy!

04. 02. - 19. 02. X-Trail Mexiko

Už podle programu je jasné, jak silné zážitky na účastníky čekají. Vše se vyplnilo mírou vrchovatou, ale navíc je v únoru čas karnevalů. Ten v La Paz pro nás byl třešínkou na velmi chutném dortu.

 

 

AKTUÁLNĚ
Jak asi nevíte, aktuálně trpí celá karibská oblast mořskými řasami, které otravují koupání a pobyt na pláži.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Nyní při včasné rezervaci se slevou 25%

7 krásných dní v hotelu Dreams Huatulco***** od 17.240,-Kč/os
All Inclusive
Nabídka platí pro pobyt do 23.12.2019
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
169569