Proč cestovat s námi?  JSME VŽDY O KROK NAPŘED

Stále nás hodně baví vracet se s klienty na místa, která za léta už notoricky známe. Vždy ale hledáme nové možnosti a nevynecháme jedinou příležitost, která nám rozšíří obzory a třeba obohatí nabídku pro vás. Posledním takovým počinem byla průzkumná cesta celého poloostrova Baja California, ze kterého jsme dosud znali jen jižní část BCS. Proto jsme začali u hranic s USA ve městě Tijuana a úžasným putováním se dostali až k nejjižnějšímu místu, letovisku Cabo San Lucas a zase zpět. Celkem jsme během 17ti dní natočili neuvěřitelných 5000Km. VÍCE ZDE


2020

odlet 11. 02. Velká cesta Mexikem  již v prodeji 

odlet 03. 03. Velká cesta Mexikem   již v prodeji

odlet 22. 03. Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras již v prodeji

odlet 18. 04. Velká cesta Mexikem   již v prodeji

 

 

PRÁVĚ JSME SE VRÁTILI 

 Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras   

Pár dnů v Mexiku na aklimatizaci, pak do Belize na šnorchlování, které všechny nadchlo. Opravdová karibská pohoda! A jízda pokračuje do Guatemaly. Tikal, jako jeden z vrcholů mayské kultury ohromí a uvrhne návštěvníka do posvátného klidu. Několik z nás se pak rozhodlo vyzkoušet Canopy tour v korunách tropických velikánů. Následovaly dva dny strávené ve vodním světě okolo Rio Dulce. Hotel na břehu mohutné řeky a dešťové přeháňky během lodního výletu do Livingstone nám připomnělo, proč je tady tak zeleno i v období vrcholícího sucha. Na skok do Hondurasu za historickou perlou jménem Copán. Putování přes guatemalskou pahorkatinu nás dovedlo k nejkrásnějšímu jezeru světa. Dá se krása změřit a porovnat?  Ne, ta se musí zažít! Končíme v inspirativním městě Antigua, kde si ještě jednou připijeme guatemalským rumem na návrat.

 Velká cesta Mexikem

Jarní cestování se skupinou zábavných lidí, kteří si dokáží užít sílu okamžiku. Pro mexičany jsou Velikonoce největším svátkem a přípravy na něj byly všude vidět. Podél pobřeží Tichého oceánu již táhly velryby s mláďaty na sever. Při výletu na moře jsme potkali obrovské hejno delfínů. Byli všude kolem nás. Tento zážitek se nikdy neomrzí! Navíc oproti programu byla návštěva mayského centra v Chicanna. Bez turistů a prodejců suvenýrů jsme si mohli naplno vychutnat nevelký komplex budov, kterým dominuje chrám se vstupem ve formě hadí hlavy!

X-Trail Mexiko

Už podle programu je jasné, jak silné zážitky na účastníky čekají. Vše se vyplnilo mírou vrchovatou, ale navíc je v únoru čas karnevalů. Ten v La Paz pro nás byl třešínkou na velmi chutném dortu.

 

 

AKTUÁLNĚ
Zdá se, že si celá karibská oblast konečně oddechla. Vodní řasy, které otravují koupání a pobyt na plážích buď zmizely zcela, nebo se objevují sporadicky.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi! Nyní při včasné rezervaci se slevou 25%

7 krásných dní v hotelu Dreams Huatulco***** od 17.240,-Kč/os
All Inclusive
Nabídka platí pro pobyt do 23.12.2019
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
176530