VŽDY O KROK NAPŘED

Stále nás hodně baví vracet se s klienty na místa, která za léta už notoricky známe. Vždy ale hledáme nové možnosti a nevynecháme jedinou příležitost, která nám rozšíří obzory a třeba obohatí nabídku pro vás. Posledním takovým počinem byla únorová průzkumná cesta celého poloostrova Baja California, ze kterého jsme dosud znali jen jižní část. Proto jsme začali u hranic s USA ve městě Tijuana a úžasným putováním až k nejjižnějšímu místu, letovisku Cabo San Lucas a zase zpět, jsme během 17ti dní natočili neuvěřitelných 5000Km. VÍCE ZDE

Svítání Bahía de Los Angele


SEZÓNA 2018/2019

09. 10. - 24 . 10.  Velká cesta Mexikem

13. 11. - 28. 11. Velká cesta Mexikem VYPRODÁNO

 25. 11. - 09. 12. Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras VYPRODÁNO

13. 02. - 28 . 02.  Velká cesta Mexikem

06. 03. - 21 . 03.  Velká cesta Mexikem

01. 04. - 15. 04. Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras 

  

PRÁVĚ JSME SE VRÁTILI

25. 11. - 09. 12. Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras

Jak shrnout v pár větách tak rozmanitou cestu? Navíc s předvánoční atmosférou? Předčasným dárkem pro nás bylo podmořské setkání se třemi kapustňáky:-) A Guatemala? Barevná zahrádka se spoustou úsměvů. Už se těším na další termín na podzim 2018.

04. 02. - 19. 02. X-Trail Mexiko

Už podle programu je jasné, jak silné zážitky na účastníky čekají. Vše se vyplnilo mírou vrchovatou, ale navíc je v únoru čas karnevalů. Ten v La Paz pro nás byl třešínkou na velmi chutném dortu.

06. 03. - 21. 03. Velká cesta Mexikem

Spousta skvělých zážitků a jedno velké zklamání. V Karibiku (nejen v Mexiku) se po 3 letech objevila záplava mořských řas Sargaso, která změní toto vyhledávané pobřeží k nepoznání viz foto. V duchu jsme litovali ty, kdo si přijeli do Mexika jen lehnout pláž... My jsme v náhradním programu navštívili cenote Dos Ojos, které nás doslova uchvátily.


 

Speciální letní nabídka
Využijte výrazné slevy až 28% pro pobyt v luxusních hotelích AM Resorts, na letní a podzimní sezónu. Volejte nebo pište pro konkrétní nabídku a cestujte s námi na mexickou Riviera Maya.
Sleva platí na pobyty do 31. října 2018.
Hotel Zoetry*****
Isla Mujeres, Mexiko
Celou nabídku hotelů v akci najdete v sekci Luxus Line
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
140082