VŽDY O KROK NAPŘED

Stále nás hodně baví vracet se s klienty na místa, která za léta už notoricky známe. Vždy ale hledáme nové možnosti a nevynecháme jedinou příležitost, která nám rozšíří obzory a třeba obohatí nabídku pro vás. Posledním takovým počinem byla únorová průzkumná cesta celého poloostrova Baja California, ze kterého jsme dosud znali jen jižní část. Proto jsme začali u hranic s USA ve městě Tijuana a úžasným putováním až k nejjižnějšímu místu, letovisku Cabo San Lucas a zase zpět, jsme během 17ti dní natočili neuvěřitelných 5000Km. VÍCE ZDE

Svítání Bahía de Los Angele


JIŽ BRZY 

25. 11. - 09. 12. Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras na cestě

12. 02. - 27 . 02.  Velká cesta Mexikem stále v prodeji

06. 03. - 21 . 03.  Velká cesta Mexikem Garance realizace

01. 04. - 15. 04. Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras Garance realizace

    

PRÁVĚ JSME SE VRÁTILI

13. 11. - 28. 11. Velká cesta Mexikem

 Opět se potvrdila klidná síla Tichého oceánu a jeho pobřeží, které je oázou klidu, tepla a slunce. Při výletu na moře jsme potkali obrovské hejno delfínů. Byli všude kolem nás. Tento zážitek se nikdy neomrzí! V Mexico City jsme ještě stihli navštívit rodný dům malířky Fridy Kahló, jež se stal doslova poutním místem této mexické ikony.

04. 02. - 19. 02. X-Trail Mexiko

Už podle programu je jasné, jak silné zážitky na účastníky čekají. Vše se vyplnilo mírou vrchovatou, ale navíc je v únoru čas karnevalů. Ten v La Paz pro nás byl třešínkou na velmi chutném dortu.

 

 

Speciální letní nabídka
Využijte výrazné slevy až 40% pro pobyt v luxusních hotelích AM Resorts, na zimní měsíce až do konce dubna! Volejte nebo pište pro konkrétní nabídku a cestujte s námi na mexickou Riviera Maya.
Sleva platí při rezervaci do 15. prosince 2018.
Hotel Zoetry*****
Isla Mujeres, Mexiko
Celou nabídku hotelů v akci najdete v sekci Luxus Line
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
142018