Proč cestovat s námi?  JSME VŽDY O KROK NAPŘED

Stále nás hodně baví vracet se s klienty na místa, která za léta už notoricky známe. Vždy ale hledáme nové možnosti a nevynecháme jedinou příležitost, která nám rozšíří obzory a třeba obohatí nabídku pro vás. Posledním takovým počinem byla průzkumná cesta celého poloostrova Baja California, ze kterého jsme dosud znali jen jižní část BCS. Proto jsme začali u hranic s USA ve městě Tijuana a úžasným putováním se dostali až k nejjižnějšímu místu, letovisku Cabo San Lucas a zase zpět. Celkem jsme během 17ti dní natočili neuvěřitelných 5000Km. VÍCE ZDE


2020

od 03. 03. Velká cesta Mexikem   garance realizace!

od 18. 04. Velká cesta Mexikem   ještě volná místa

 

od 06. 10. Velká cesta Mexikem   v prodeji

od 24. 10. Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras v prodeji

od 17. 11. Velká cesta Mexikem   v prodeji

 

 

PRÁVĚ JSME SE VRÁTILI 

 Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras  listopad 2019

Pár pěkných dní na aklimatizaci v Mexiku, pak do Belize na ostrůvek v Karibiku. Hlavní atrakcí je šnorchlování, které je zde naprosto vyjímečné! Přes hranice do Guatemaly, kde se nachází Tikal, jako jeden z pokladů mayské kultury. Následovaly dva dny strávené ve vodním světě okolo Rio Dulce. Hotel na břehu mohutné řeky, která vytéká z největšího guatemalského jezera. Lodního výlet do přístavního Livingstone nám připomněl divoukou historii osídlování tohoto území. Při návštěvě biosférické rezervace se na nás usmálo štěstí: zahlédli jsme posvátného ptáka Quetzal! Závěr v inspirativním městě Antigua a přípitek guatemalským rumem na šťastný návrat.

 Velká cesta Mexikem - listopad 2019

Vždy mě překvapí, jak cestování promění skupinu neznámých lidí v partu, se kterou se po návratu nerad loučím. Potkáme se ještě někdy? Kromě programu, na který se všichni těší a krásného počasí, čeká vždy nějeké překvapení. Obrovské hejno delfínů v Tichém oceánu, návštěva mayského starobylého centra v Chicanna, nebo jeskyně s údajně 3 mil. netopírů! To vše bez davů turistů, kteří objíždějí ta nejznámější místa.

 

X-Trail Mexiko

Už podle programu je jasné, jak silné zážitky na účastníky čekají. Vše se vyplnilo mírou vrchovatou, ale navíc je v únoru čas karnevalů. Ten v La Paz pro nás byl třešínkou na velmi chutném dortu.

 

 

AKTUÁLNĚ
Zdá se, že si celá karibská oblast konečně oddechla. Vodní řasy, které otravují koupání a pobyt na plážích buď zmizely zcela, nebo se objevují sporadicky.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi! Nyní při včasné rezervaci se slevou 25%

7 krásných dní v hotelu Dreams Huatulco***** od 17.240,-Kč/os
All Inclusive
Nabídka platí pro pobyt do 23.12.2019
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
182162