VŽDY O KROK NAPŘED

Stále nás hodně baví vracet se s klienty na místa, která za léta už notoricky známe. Vždy ale hledáme nové možnosti a nevynecháme jedinou příležitost, která nám rozšíří obzory a třeba obohatí nabídku pro vás. Posledním takovým počinem byla únorová průzkumná cesta celého poloostrova Baja California, ze kterého jsme dosud znali jen jižní část. Proto jsme začali u hranic s USA ve městě Tijuana a úžasným putováním až k nejjižnějšímu místu, letovisku Cabo San Lucas a zase zpět, jsme během 17ti dní natočili neuvěřitelných 5000Km. VÍCE ZDE

Svítání Bahía de Los Angele


JIŽ BRZY 

od 05. 03. Velká cesta Mexikem   UZAVŘENO 

od 21. 03. Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras  Zbývá 1 místo

    

PRÁVĚ JSME SE VRÁTILI 

12. 02. - 27. 02. Velká cesta Mexikem

25. 11. - 09. 12. Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras   

Krásné počasí, nepřekonatelné šnorchlování na korálovovém útesu v Belize přineslo velké překvapení v podobě kapustňáka. Guatemala je země, která vždy baví. Příroda, památky a svébytní lidé. V inspirativním městě Antigua, kde se historie potkává se současností, bych chtěl nějaký čas žít!

13. 11. - 28. 11. Velká cesta Mexikem

Opět nás nadchla klidná síla Tichého oceánu a jeho pobřeží, které je oázou klidu, tepla a slunce. Při výletu na moře jsme potkali obrovské hejno delfínů. Byli všude kolem nás. Tento zážitek se nikdy neomrzí! Jako spestření jsme se zastavili v Chicanna, kde jsme si jako jedinní turisté prohlédni nejznámější chrám se vstupem ve formě hadí hlavy! V Mexico City jsme ještě stihli navštívit rodný dům malířky Fridy Kahló, jež se stal doslova poutním místem této mexické ikony. Víte, že vánoční hvězda pochází z Mexika?

04. 02. - 19. 02. X-Trail Mexiko

Už podle programu je jasné, jak silné zážitky na účastníky čekají. Vše se vyplnilo mírou vrchovatou, ale navíc je v únoru čas karnevalů. Ten v La Paz pro nás byl třešínkou na velmi chutném dortu.

 

 

Z akční nabídky
Využijte výrazné slevy až 33% pro pobyt v kvalitních hotelích AM Resorts, na zimní měsíce až do konce dubna! Volejte nebo pište pro konkrétní nabídku a cestujte s námi na mexickou Riviera Maya.
Sleva platí při rezervaci do 30. dubna 2019.
7 nocí v hotelu Dreams Tulum***** od 24.150,-Kč/os
All Inclusive
Celou nabídku hotelů v akci najdete v sekci Luxus Line
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
150261