Nečekejte, cestujte!  Mexický Karibik 3x FLEXI, výrazně levněji, a hlavně bezpečně.

Do 5. září 2022 si můžete objednat pobyt v některém z hotelů CATALONIA na podzimní sezónu se slevou až 25%.

3 flexi kroky od dovolené snů:

1. LETENKA Praha - Cancun - Praha pravidelnými spoji společností Air France, Lufthansa nebo KLM s možností změny termínu bez dalších poplatků

2. TRANFER letiště - hotel - letiště privátním vozidlem

3. HOTEL - vyberte si jeden z hotelů Catalonia a zvolte počet dní pobytu podle libosti. Celá nabídka v sekci hotelů

Příklad: 4* Catalonia Playa Maroma, kdykoliv v Srpnu na 7 nocí v kategorii pokoje Premium Room pro 2 osoby v s All Inclusive za 16.630,-Kč

Nejbližší poznávací zájezdy 2022

04. 10. Velká cesta Mexikem

13. 10. Koloniální Mexiko Obsazeno

21. 10. Velká cesta Mexikem

15. 11. Velká cesta Mexikem

17. 11. Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras Obsazeno

22. 12. Velká cesta Mexikem Vánoční

 

Naše ohlédnutí

Letošní začátek roku byl po ročním omezení cestování zase hektický. Koncem ledna jsme vyrazili na sever Mexika s malou skupinou lidí, kteří s námi již v minulosti cestovali. Ohromující ticho kaňonu Barranca del Cobre, den strávený v těsné blízkosti velryb a krásné liduprázdné zátoky jsou to, co se vynoří jako první ze vzpomínek. Také pocit volnosti a částečné úlevy ze zjištění, že ještě existují na světě místa, která dosud nebyla zmrzačená lidskou činností.

Následovala série klasických okruhů „Velká cesta Mexikem“. Ten název sedí, protože za dva týdny ujedeme přes 3000 km, při kterých si člověk uvědomí velikost této země, ale také úžasnou pestrost krajiny a rozmanitost lidí, kteří v ní žijí. Okruh by se také mohl jmenovat “Cestování časem“ díky UNESCO chráněným centrům koloniálních měst a návštěvám archeologických zón starobylých kultur přes 2000 let starých. A nejen to. Na rozdíl od moderních velkoměst žije početná část lidí na venkově tím nejjednodušším způsobem, jen málo závisle na vnějších ekonomických vztazích. Tyhle lidi neohrozí propad růstu HDP.

Mexiko po celou dobu pandemie ponechalo své hranice zahraničním návštěvníkům otevřené. Milióny turistů na pobřeží Karibského moře nezpůsobily epidemiologickou katastrofu, ale při dodržování hygienických pravidel pomohly přežít dopravcům, hotelům, restauracím a statisícům lidí pracujícím v turistickém sektoru. Nyní, po téměř dvouleté odmlce se ve velkém vracejí i velmi opatrní domácí turisté. Znovu obdivují krásy a historii své země, a to je moc dobře!

AKTUÁLNĚ
V Mexiku jsou otevřena muzea, ,  a archeologické zóny prakticky bez omezení stejně, jako pláže, hotely a restaurace.  Vše za podmínek dodržování hygienických zásad.

Proto stále aktualizujeme poznávací okruhy pro cestovatele a hotely u moře pro ty, kteří chtějí odpočívat. Aktuálně máme nové, až o 25% nižší ceny pro oblast Karibiku.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi a volejte pro nejlepší nabídku!

Hotel Dreams Huatulco*****
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
243730