VŽDY O KROK NAPŘED

Stále nás hodně baví vracet se s klienty na místa, která za léta už notoricky známe. Vždy ale hledáme nové možnosti a nevynecháme jedinou příležitost, která nám rozšíří obzory a třeba obohatí nabídku pro vás. Posledním takovým počinem byla únorová průzkumná cesta celého poloostrova Baja California, ze kterého jsme dosud znali jen jižní část. Proto jsme začali u hranic s USA ve městě Tijuana a úžasným putováním až k nejjižnějšímu místu, letovisku Cabo San Lucas a zase zpět, jsme během 17ti dní natočili neuvěřitelných 5000Km. VÍCE ZDE

Svítání Bahía de Los Angele


JIŽ BRZY 

od 09. 10. Velká cesta Mexikem   v prodeji

od 15. 11. Velká cesta Mexikem   garance realizace

od 19. 11. Kolumbie vyprodáno  

od 24. 11. Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras  v prodeji  

    

PRÁVĚ JSME SE VRÁTILI 

21. 03.- 04. 04. Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras   

Pár příjemných dnů v Mexiku na aklimatizaci, pak do Belize na šnorchlování , které všechny nadchlo. Opravdová karibská pohoda! A jízda pokračuje do Guatemaly. Tikal jeden z vrcholů mayské kultury, ale několik z nás navíc vyzkoušelo Canopy tour v korunách tropických velikánů. Potom do vodního světa okolo Rio Dulce. Hotel na břehu mohutné řeky a dešťové přeháňky během lodního výletu do Livingstone nám připomnělo, proč je všude okolo tolik šťavnaté zeleně i v období vrcholícího sucha. Perlou Hondurasu je Copán. Putování přes guatemalskou pahorkatinu nás dovedlo k nejkrásnějšímu jezeru světa. Dá se krása změřit a porovnat?  Ne, ta se musí zažít! Končíme v inspirativním městě Antigua, kde se mentálně připravujeme na návrat domů.

05. 03. - 20. 03. Velká cesta Mexikem

Jarní cestování se skupinou zábavných lidí, kteří si dokáží užít sílu okamžiku. Pro mexičany jsou Velikonoce největším svátkem a přípravy na něj byly všude vidět. Podél pobřeží Tichého oceánu již táhly velryby s mláďaty na sever. Při výletu na moře jsme potkali obrovské hejno delfínů. Byli všude kolem nás. Tento zážitek se nikdy neomrzí! Navíc oproti programu byla návštěva mayského centra v Chicanna. Bez turistů a prodejců suvenýrů jsme si mohli naplno vychutnat nevelký komplex budov, kterým dominuje chrám se vstupem ve formě hadí hlavy!

04. 02. - 19. 02. X-Trail Mexiko

Už podle programu je jasné, jak silné zážitky na účastníky čekají. Vše se vyplnilo mírou vrchovatou, ale navíc je v únoru čas karnevalů. Ten v La Paz pro nás byl třešínkou na velmi chutném dortu.

 

 

Z akční nabídky
Využijte výrazné slevy až 25 % pro pobyt v kvalitních hotelích AM Resorts, na letní měsíce až do konce srpna! Volejte nebo pište pro konkrétní nabídku a cestujte s námi na mexickou Riviera Maya.
Sleva platí při rezervaci do 30. června 2019.
7 krásných dní v hotelu Dreams Tulum***** od 17.190,-Kč/os
All Inclusive
Celou nabídku hotelů v akci najdete v sekci Luxus Line
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
167217