Proč cestovat s námi?  JSME VŽDY O KROK NAPŘED

Stále nás hodně baví vracet se s klienty na místa, která za léta už notoricky známe. Vždy ale hledáme nové možnosti a nevynecháme jedinou příležitost, která nám rozšíří obzory a třeba obohatí nabídku pro vás. Posledním takovým počinem byla průzkumná cesta celého poloostrova Baja California, ze kterého jsme dosud znali jen jižní část BCS. Proto jsme začali u hranic s USA ve městě Tijuana a úžasným putováním se dostali až k nejjižnějšímu místu, letovisku Cabo San Lucas a zase zpět. Celkem jsme během 17ti dní natočili neuvěřitelných 5000Km. VÍCE ZDE


2020

od 06. 10. Velká cesta Mexikem   v prodeji

od 24. 10. Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras v prodeji

od 17. 11. Velká cesta Mexikem   v prodeji

 

 

PRÁVĚ JSME SE VRÁTILI 

Velká cesta Mexikem - březen 2020

Odlet byl trochu nervózní, vždyť se v ČR právě rozjížděla panika, ale v Mexiku byl klid. Začínalo jaro a tak jsme si mohli užívat krásného a teplého počasí den co den. Skvělá parta vnímavých a vtipných lidí, se kterými byla radost cestovat. Po dvou intenzivních týdnech společné zábavy jsme se museli rozloučit, ale už teď se mi stýská. Snad se ještě někdy podkáme! Už tak pestrý program jsme doplnili o dvě překvapení. Volcan de Murcielagos - sopku netopírů a Becán mayské starobylé město, které bylo jako jediné, obehnáno vodním příkopem. Většina lidí jezdí na notoricky známá místa, takže tohle jsme si mohli vychutnat téměř sami. Průvodci nám byli místní kluci Luis a Jorge:-)

 

Vánoce v Mexiku 

Bylo to poprvé, kdy jsme kývli na poptávku 4 lidí strávit závěr roku v Mexiku. Postupnou komunikací představ jsme se domluvili na programu a podmínkách, a tak jsme vyrazili za novou zkušeností. Asi jsme všichni chtěli prožít volný čas kolem Vánoc jinak a jinde, a podle všeobecné spokojensti se nám to podařilo. Nechyběla sváteční nálada, bílé písečné duny u Tichého oceánu nahradily sníh (ne že by nám chyběl) a ryba, krevety a ústřice také byly. A dárky? To bylo těch 14 dní společného cestování.Mexiko-Belize-Guatemala-Honduras   listopad 2019

Pár pěkných dní na aklimatizaci v Mexiku, pak do Belize na ostrůvek v Karibiku. Hlavní atrakcí je šnorchlování, které je zde naprosto vyjímečné! Přes hranice do Guatemaly, kde se nachází Tikal, jako jeden z pokladů mayské kultury. Následovaly dva dny strávené ve vodním světě okolo Rio Dulce. Hotel na břehu mohutné řeky, která vytéká z největšího guatemalského jezera. Lodního výlet do přístavního Livingstone nám připomněl divoukou historii osídlování tohoto území. Při návštěvě biosférické rezervace se na nás usmálo štěstí: zahlédli jsme posvátného ptáka Quetzal! Závěr v inspirativním městě Antigua a přípitek guatemalským rumem na šťastný návrat.

 

 Velká cesta Mexikem - listopad 2019

Vždy mě překvapí, jak cestování promění skupinu neznámých lidí v partu, se kterou se po návratu nerad loučím. Potkáme se ještě někdy? Kromě programu, na který se všichni těší a krásného počasí, čeká vždy nějeké překvapení. Obrovské hejno delfínů v Tichém oceánu, návštěva mayského starobylého centra v Chicanna, nebo jeskyně s údajně 3 mil. netopírů! To vše bez davů turistů, kteří objíždějí ta nejznámější místa.

 

 

X-Trail Mexiko

Už podle programu je jasné, jak silné zážitky na účastníky čekají. Vše se vyplnilo mírou vrchovatou, ale navíc je v únoru čas karnevalů. Ten v La Paz pro nás byl třešínkou na velmi chutném dortu.

 

 

AKTUÁLNĚ
PŘIPRAVUJEME

Dočasnou absenci cestování využíváme k přípravě na další zimní období.
Poznávací okruhy pro cestovatele a neposedné, hotely u moře pro ty, kteří chtějí odpočívat. Nové, atraktivní ceny pro oblast Karibiku.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi!

Hotel Dreams Huatulco*****
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
194831