Nečekejte, cestujte!  Mexický Karibik 3x FLEXI, výrazně levněji, a hlavně bezpečně.

Do 10. října 2021 si můžete objednat pobyt v některém z hotelů CATALONIA na pobřeží Riviera Maya se slevou až 35%.

3 flexi kroky od dovolené snů plus PCR test pro cestu zpět:

1. LETENKA Praha - Cancun - Praha pravidelnými spoji společností Air France, Lufthansa nebo KLM s možností změny termínu bez dalších poplatků

2. TRANFER letiště - hotel - letiště privátním vozidlem

3. HOTEL - vyberte si jeden z hotelů Catalonia a zvolte počet dní pobytu podle libosti. Celá nabídka hotelů na www.mltmexico.cz

 

Příklad: 5* Catalonia Royal Tulum kdykoliv v březnu 7 nocí v kategorii pokoje Premium Room pro 2 osoby v s All Inclusive za 16.630,-Kč

Termíny našich poznávacích zájezdů

2022

od 27. 01. Za poklady Mexika

od 10. 02. Velká cesta Mexikem  

od 12. 03. Velká cesta Mexikem  

od 20. 04. Velká cesta Mexikem  

AKTUÁLNĚ
Pro vstup do Mexika stačí kromě imigračního formuláře vyplnit „Dotazník pro identifikaci rizikových faktorů u cestujících“ na následujícím odkazu:

https://afac.hostingerapp.com

V Mexiku jsou otevřena muzea, pláže, archeologické zóny, hotely a restaurace.  Vše za podmínek dodržování hygienických zásad.

Proto stále aktualizujeme aktualizujeme poznávací okruhy pro cestovatele a hotely u moře pro ty, kteří chtějí odpočívat. Aktuálně máme nové, až o 35% nižší ceny pro oblast Karibiku.
Mexico však má navíc nádherné pobřeží Tichého Oceánu. Poznejte jeho nejkrásnější zátoky s námi a volejte pro nejlepší nabídku!

Hotel Dreams Huatulco*****
Ohlasy

Renata Ž.: vše proběhlo bez problémů. Hotel Dreams je úplně perfektní. Děkujeme za doporučení.

Stáňa M.: Zájezd byl nádherný. Vše bylo ok hlavně díky Milanovi Štěpánkovi, který byl opravdu bezva průvodce a parťák. Vše vyšlo, počasí bylo perfektní, moře nádherné zejména pod hladinou, jídlo vynikající, památky a příroda fascinující atd.

Stanislav Š. děkujeme za hotel Los 40 Caňones, Mahahual je úžasné místo!

Martina K.: Ještě jednou bych ráda poděkovala - samozřejmě i jménem Jindry - za krásné zážitky. Prohlížím fotky - nasekala jsem jich 1500 a je mi líto při jejich třídění jakoukoliv smazat.

Počet návštěv
228774